ШВИДКА ДОСТАВКА

БОНУСНІ ПРОГРАМИ

100% ЯКІСТЬ ТОВАРІВ

Доставка та оплата

Шановні покупці! 
При отриманні товарів у нашому Інтернет-магазині Baker-ua.com за покупцями зберігаються всі права, гарантовані Законом України " Про захист прав споживачів".
Згідно зі статтею 9 Закону, споживач маєте право впродовж 14 календарних днів з моменту передачі йому непродовольчого товару належної якості обміняти придбаний товар на аналогічний чи повернути його, за винятком товарів, передбачених постановою КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. N 172
Вимоги споживача про обмін непродовольчого товару належної якості будуть задоволені лише в тому випадку, якщо:
- товар не був у використанні;
- збережено його товарний вигляд та упаковку;*
- товар зберіг свої споживчі властивості; 
- наявні докази придбання цього товару в даного продавця; 
- збережено пломби, ярлики та інш.
*Товарний вигляд: товар продається Клієнту в оригінальній упаковці. Пошкоджена та/або відсутня упаковка, відкрита захисна плівка, потертості, забруднення і подряпини та інш вважається ознакою використання товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право висунути одну з вимог, передбачених п.1 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів»:
- пропорційного зменшення ціни;
- безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
- відшкодування витрат на усунення недоліків товару

При виникненні гарантійного випадку, наявності претензій до якості чи комплектування придбаної продукції просимо Вас залишити письмову заяву, після чого з Вами зв’яжуться наші спеціалісти.
Якщо у Вас немає можливості заповнити форму он-лайн, то Вам необхідно звернутися за телефонами: +38 (044) 527-68-86, +38 (067) 658-45-49