ШВИДКА ДОСТАВКА

БОНУСНІ ПРОГРАМИ

100% ЯКІСТЬ ТОВАРІВ

Про нас

Арспроект – сучасна компанія, яка вже друге десятиліття поширює кондитерський і хлібопекарський досвід своїх європейських партнерів на українському ринку.


Ми спеціалізуємося на постачанні всього найнеобхіднішого для ринку кондитерських і хлібопекарських виробів: від інгредієнтів і декоративних прикрас до обладнання та різних пристосувань.

Широкий асортимент товарів для кондитерських і хлібопекарських виробництв представлени провідними світовими виробниками цієї галузі.

Товари високої якості, які представлені на сайті, вироблено відповідно до європейських норм для виробництва харчової промисловості виключно з натуральних компонентів.

Швидкість та якість виконання поставок є основою успішної роботи Арспроекта.


Наша компанія співпрацює з провідними європейськими компаніями Siebin, Agrano, Lubeca, Westfalia, Werner, Silikomart, Martellato, Schneider. Їх продукти для випікання хлібобулочних і кондитерських виробів мають бездоганну репутацію, що перевірена часом і підтверджена нашими постійними замовниками.

Ми регулярно поповнюємо свій асортимент з метою забезпечення ринкового попиту і будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!