ШВИДКА ДОСТАВКА

БОНУСНІ ПРОГРАМИ

100% ЯКІСТЬ ТОВАРІВ

Доставка та оплата

Шановні покупці! 
Роблячи покупки разом із Baker-ua.com, Ви отримуєте не лише високоякісну продукцію та інвентар, а й можете заручитися підтримкою наших кваліфікованих консультантів.

Пропонуємо перелік запитань, які найчастіше цікавлять наших покупців:

Як оформити замовлення?
Цілодобово, 7 днів на тиждень, Ви маєте змогу оформити своє замовлення через «Корзину». Якщо ж у Вас виникнуть певні питання, пов’язані з вибором продукції, Вам допоможуть наші консультанти (пн.-пт.: 9.00-17.00).

Коли я отримаю замовлення?

Ми робимо все можливе для того, щоб Ви отримали своє замовлення у зручний для Вас час. Кур’єри Baker-ua.com працюють у будні з 10.00 до 17.00. Тому детальніші терміни доставки товару можна завжди відкорегувати з нашими менеджерами. Доставка замовлення здійснюється кур’єром у визначений з менеджерами часовий проміжок. 
У разі неотримання Вами замовлення, Вам необхідно звернутися в службу технічної підтримки за телефонами +38 (044) 527-68-86, +38 (067) 658-45-49 чи за електронною адресою: mail@baker-ua.com. Наші менеджери обов’язково проконсультують з будь-якого питання, що Вас хвилює!

Як здійснюється доставка замовлення?

1. У м. Києві ( в межах Кільцевої дороги) товари доставляємо безкоштовно, не пізніше наступного робочого дня після оформлення замовлення. Мінімальна сума замовлення, при якому здійснюється безкоштовна доставка становить 3000 грн.
2. По Україні (поштове пересилання через _____________):
2.1. Обов’язковою умовою для відправки товару є 100% передоплата за товар. 
2.2. Оплата здійснюється банківською карткою через систему електронних платежів ___________
(див. Інструкцію з оплати)
2.3. Перед оплатою переконайтеся у наявності товару, зателефонувавши за номерами +38 (044) 527-68-86, +38 (067) 658-45-49.
2.4. Вартість пересилання та всіх додаткових витрат клієнт оплачує особисто, при отриманні товару, орієнтовно обрахувавши які Ви можете знайти на сайті бажаного перевізника.
2.5. У разі повернення чи обміну товару сума, що повертається, перераховується з урахуванням вартості доставки. 
Замовлення в інші міста надсилаються 2 рази на тиждень: щовівторка та щоп’ятниці.